Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
w Radomiu

„… przede wszystkim społeczeństwo obywatelskie i kreatywne”

KOLEJNE W TYM ROKU OBRONY PRAC MAGISTERSKICH STUDENTÓW KIERUNKU ZDROWIE PUBLICZNE JUŻ ZA NAMI! TYM RAZEM SWOJĄ WIEDZĘ ZAPREZENTOWALI STUDENCI WYDZIAŁU NAUK SPOŁECZNO-MEDYCZNYCH W WARSZAWIE!

W dniu 30 czerwca 2019 r. (niedziela) odbyły się obrony prac magisterskich studentów kierunku ZDROWIE PUBLICZNE, którzy kształcili się w latach 2017-2019 na Wydziale Nauk Społeczno-Medycznych w Warszawie.

Prace dyplomowe powstały pod kierunkiem promotorów:
– prof. dr hab. Adama Kurzynowskiego,
– dr hab. Vitaliny Komirnej, prof. EUST,
– dr hab. Beaty Kuczyńskiej,
– dr Beaty Trzpil-Zwierzyk,
– dr Iwony Pałgan,
– dr Adama Oleksiuka.

Wszystkie egzaminy dyplomowe przebiegły pomyślnie i nasi „świeżo upieczeni” absolwenci mogą rozpocząć upragnione wakacje! 

Kolejne grupy studentów zarówno z Wydziału Nauk o Zdrowiu w Radomiu oraz Wydziału Nauk Społeczno-Medycznych w Warszawie przystąpią do egzaminów dyplomowych we wrześniu br.

W imieniu Władz Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu, życzymy Państwu samych sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym!
Niech wiedza, umiejętności i kontakty nawiązane w naszej Uczelni, owocują dla Państwa przez wiele lat!

Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Zapraszamy na studia zaoczne oraz podyplomowe.

Radom

ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom
tel. +48 (48) 344 00 55,
tel. +48 (48) 363 86 80
e-mail: dziekanat@eust.pl
www.eust.pl

Copyright © 2020
Skip to content