Zapraszamy do udziału w wydarzeniu o nazwie „Wigilia Bez Granic” inicjatywie Instytutu Myśli Schumana

 

Zapraszamy do udziału w wydarzeniu o nazwie „Wigilia Bez Granic” inicjatywie Instytutu Myśli Schumana, który współpracuje z naszą Uczelnią.

„Wigilia Bez Granic” to ogólnopolska akcja mająca na celu promocję naszej kultury wśród cudzoziemców uczących się i pracujących w Polsce. Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowym czas, niech ten jeden symboliczny pusty talerz zostanie zapełniony poprzez zaproszenie do naszego domu ludzi z innych kultur, czasami może zagubionych w naszym kraju. W tym roku spotkanie to, przez Pandemię, odbywać się będzie on-line. Zapraszamy do udziału w tym wspaniałym wydarzeniu. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt pod numery i adres e-mail zamieszczony na grafice, bądź do Uczelnianego Koordynatora tej akcji Pana mgr. Tomasza Pysiaka pod numerem telefonu 730 111 890 bądź na adres e-mail: t.pysiak@eust.pl w temacie wiadomości proszę wpisać „Wigilia Bez Granic”.

Serdecznie zachęcamy do wzięcia udziału w akcji.

 

Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Zapraszamy na studia zaoczne oraz podyplomowe.

Radom

ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom
tel. +48 (48) 344 00 55,
tel. +48 (48) 363 86 80
e-mail: dziekanat@eust.pl
www.eust.pl

Copyright © 2021
Skip to content