Sezon plenerowych imprez rozpoczęty! Po festynach zdrowia zagłębimy się w niecodzienny świat nauki,technologii i innowacji.Chcesz dotknąć meteorytów, zobaczyć świat w wymiarze 3D, ogniste tornado, wybuchy na słońcu, poczuć nieziemską grawitację i skosztować superzimnych ciastek z bitą śmietaną? Weź udział w 5. Radomskim Pikniku Naukowymi zapamiętaj ten dzień na zawsze!

Na stoisku Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej zaprezentujemy m.in.: gry komputerowe lekarstwem na wady postawy- zabawa
i rehabilitacja XXI w- balance game board (balansowe platformy treningowe) oraz nowoczesną diagnostykę stóp i równowagi - badania za pomocą specjalistycznego sprzętu diagnostycznego!

Tylko tego jednego dnia w roku swoje siły łączą prestiżowe firmy, uczelnie, szkoły i liczne instytucje, by wspólnie pokazać i odkryć zaskakujący i niezwykły świat nauki, techniki i niewidocznych na co dzień faktów.

Ta impreza to połączenie astronomii, chemii, informatyki, biologii, nauk o Ziemi i zdrowiu, motoryzacji i wielu innych dziedzin nauki. Oprócz dynamicznych pokazów, interaktywnych zajęć, wystaw – mnóstwo konkursów z nagrodami, pamiątkowych gadżetów i niespodzianek. Zarówno dla najmłodszych, jak i dla dorosłych – jednocześnie kompendium wiedzy i świetna zabawa!

Serdecznie zapraszamy!

MAPA STANOWISK