Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
w Radomiu

„… przede wszystkim społeczeństwo obywatelskie i kreatywne”

SPOTKANIE METODYCZNE DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ I NAUCZYCIELI Z METODY KOLOROWYCH DŹWIĘKÓW

SPOTKANIE METODYCZNE DLA DYREKTORÓW SZKÓŁ
I NAUCZYCIELI Z METODY KOLOROWYCH DŹWIĘKÓW
JUŻ ZA NAMI!

W dniu 14 maja 2019 r. w Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu odbyło się spotkanie metodyczne dla dyrektorów szkół i nauczycieli z Metody Kolorowych Dźwięków, które zorganizowała firma szkoleniowa PROFEDU.

W spotkaniu wzięło udział ponad 100 osób reprezentujących przedszkola i szkoły podstawowe Radomia i regionu radomskiego.

Autorami Metody Kolorowych Dźwięków są Urszula i Adam Misior. Metoda ta jest wykorzystywana w codziennej pracy z dziećmi w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym przez wielu nauczycieli. Połączono w niej naukę kodowania i matematyki z nauką muzyki.

Więcej informacji nt. działalności firmy szkoleniowej PROFEDU na stronie na fb: www.facebook.com/FirmaSzkoleniowaProfedu

Serdecznie zapraszamy na kolejne spotkania tego typu do Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu! 

Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Zapraszamy na studia zaoczne oraz podyplomowe.

Radom

ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom
tel. +48 (48) 344 00 55,
tel. +48 (48) 363 86 80
e-mail: dziekanat@eust.pl
www.eust.pl

Copyright © 2020
Skip to content