Sieci współpracy i samokształcenia „Wspomagamy wychowawczą rolę rodziny”

 

Zapraszamy nauczycieli wychowania do życia w rodzinie oraz innych zainteresowanych tematem do udziału w działaniach w ramach
Sieci współpracy i samokształcenia „Wspomagamy wychowawczą rolę rodziny”.

Sieć to forma twórczej współpracy i wspomagania nauczycieli i pedagogów. Celem spotkań jest wymiana dobrych praktyk, czyli wzajemne dzielenie się własnymi pomysłami, wiedzą oraz metodycznymi rozwiązaniami na zajęciach z uczniami. Sieć zapewni wszystkim uczestnikom inspiracje do działania, wspólne uczenie się, rozwiązywanie problemów i podnoszenie jakości pracy dydaktycznej. Udział w spotkaniach zakończony jest wydaniem zaświadczenia obejmującego 25 godzin zajęć.

 

Zapisy na stronie: https://system.mscdn.pl/zewnetrzne/biezacawiecejonline2/id/20238/o//w/Radom

 

Szczegółowych informacji udziela: Greta Gutkowska, e-mail: greta.gutkowska@mscdn.edu.pl
Serdecznie zapraszamy!

Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Zapraszamy na studia zaoczne oraz podyplomowe.

Radom

ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom
tel. +48 (48) 344 00 55,
tel. +48 (48) 363 86 80
e-mail: dziekanat@eust.pl
www.eust.pl

Copyright © 2022
Skip to content