Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
w Radomiu

„… przede wszystkim społeczeństwo obywatelskie i kreatywne”

PIERWSZE W TYM ROKU OBRONY PRAC DYPLOMOWYCH (LICENCJACKICH I MAGISTERSKICH) STUDENTÓW KIERUNKU ZDROWIE PUBLICZNE NA WYDZIALE NAUK O ZDROWIU W RADOMIU JUŻ ZA NAMI!

W dniu 29 czerwca 2019 r. (sobota) odbyły się pierwsze w tym roku obrony prac licencjackich i magisterskich studentów kierunku ZDROWIE PUBLICZNE na Wydziale Nauk o Zdrowiu w Radomiu.

Prace dyplomowe powstały pod kierunkiem promotorów:
– dr Iwony Pałgan,
– dr Beaty Trzpil-Zwierzyk,
– dr Sebastiana Stankiewicza,
– dr Moniki Bakun,
– dr Doroty Polz-Gruszki.

Wszystkie egzaminy dyplomowe przebiegły pomyślnie i nasi „świeżo upieczeni” absolwenci mogą rozpocząć upragnione wakacje! 

Kolejne grupy studentów z Wydziału Nauk o Zdrowiu w Radomiu przystąpią do egzaminów dyplomowych we wrześniu br.

W imieniu Władz Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu, życzymy Państwu samych sukcesów w życiu zawodowym jak i osobistym!
Niech wiedza, umiejętności i kontakty nawiązane w naszej Uczelni, owocują dla Państwa przez wiele lat! 

Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Zapraszamy na studia zaoczne oraz podyplomowe.

Radom

ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom
tel. +48 (48) 344 00 55,
tel. +48 (48) 363 86 80
e-mail: dziekanat@eust.pl
www.eust.pl

Copyright © 2020
Skip to content