Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
w Radomiu

„… przede wszystkim społeczeństwo obywatelskie i kreatywne”
Zapisując się na studia otrzymasz zniżkę

OBRONY PRAC INŻYNIERSKICH NA KIERUNKU BUDOWNICTWO W EUST!

W dniu 6 kwietnia 2019 r. (sobota) odbyły się obrony prac inżynierskich 12 studentów studiów I stopnia na kierunku „budownictwo”, napisanych pod kierunkiem Pana dr inż. Wojciecha Kozłowskiego.

Komisja egzaminacyjna (w składzie: dr inż. Wojciech Kozłowski, dr Iwona Pałgan, mgr Bogumiła Sobczak i mgr Oskar Bawor) pogratulowała naszym kolejnym absolwentom kierunku „budownictwo” uzyskania wymarzonego tytułu zawodowego inżyniera! 

Przypomnijmy, że Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna w Radomiu jest pierwszą szkołą wyższą w regionie radomskim, która rozpoczęła prowadzenie studiów I stopnia (inżynierskich) na kierunku „budownictwo”.
Kształcenie na tym kierunku prowadzone jest w Uczelni począwszy od 2010 r., zatem już łącznie kilkaset osób uzyskało w EUST wykształcenie wyższe w zakresie budownictwa! 

Wszystkim inżynierom gratulujemy osiągniętego sukcesu i życzymy wszystkiego co najlepsze! 

Obraz może zawierać: 13 osób, uśmiechnięci ludzie, ludzie stoją i garnitur
Brak dostępnego opisu zdjęcia.
Obraz może zawierać: 3 osoby, ludzie siedzą i w budynku
Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Zapraszamy na studia zaoczne oraz podyplomowe.

Radom

ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom
tel. +48 (48) 344 00 55,
tel. +48 (48) 363 86 80
e-mail: dziekanat@eust.pl
www.eust.pl

Copyright © 2020
Skip to content