Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
im. Sługi Bożego Roberta Schumana

KORONAWIRUS – Komunikat Rektora ws. sytuacji epidemiologicznej we Włoszech i krajach azjatyckich

 

KORONAWIRUS – Komunikat Rektora

ws. sytuacji epidemiologicznej we Włoszech i krajach azjatyckich

 

Szanowni Państwo,

w związku z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną we Włoszech i krajach azjatyckich stosujemy się do komunikatów publikowanych na stronie internetowej Głównego Inspektoratu Sanitarnego.

Studentom i pracownikom zarówno polskim jak i zagranicznym, którzy w ostatnich dniach wrócili z krajów azjatyckich oraz Włoch, w szczególności z regionu Lombardia, Wenecja Euganejska, Piemont, Emilia Romania, Lacjum (nawet jeżeli nie miały kontaktów z osobami chorymi, same czują się dobrze, czują się zdrowe) stanowczo zalecamy ograniczenie aktywności społecznej przez 14 dni (pozostanie w domu), monitoring stanu zdrowia i stały kontakt z Inspekcja Sanitarną.

Jeśli w ciągu 14 dni pojawią się w dolegliwości ze strony układu oddechowego, należy zgłosić się do lekarza chorób zakaźnych.

 

Sprawę należy traktować jako pilną i ważną.

J. M. Rektor
Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu

dr Maria Pierzchalska, prof. EUST

 

 

Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Zapraszamy na studia zaoczne oraz podyplomowe.

Radom

ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom
tel. +48 (48) 344 00 55,
tel. +48 (48) 363 86 80
e-mail: dziekanat@eust.pl
www.eust.pl

Copyright © 2021
Skip to content