Kontakt

EUROPEJSKA UCZELNIA SPOŁECZNO-TECHNICZNA


GODZINY OTWARCIA DZIEKANATU

Radom

ul. Wodna 13/21

Godziny otwarcia dziekanatu:
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
7:30 – 15:30
SOBOTA – NIEDZIELA:
8:00 – 14:00

 

Warszawa

Sekretariat Dziekanatu
al. Krakowska 110/114

Godziny otwarcia dziekanatu:
PONIEDZIAŁEK: 9.00 - 16.00
ŚRODA: 9.00 - 16.00
CZWARTEK: 9.00 - 16.00

WEEKENDY: TYLKO W TERMINACH ZJAZDÓW


Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna

ul. Wodna 13/21
26- 600 Radom

telefon
+48 (48) 344 00 55
+48 (48) 363 86 80
fax: 48 360 13 22
e-mail: dziekanat@eust.pl

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
Wydział Nauk Społeczno-Medycznych w Warszawie

Al. Krakowska 110/114,
02-256 Warszawa

telefon
+48 (22) 490 36 55
+48 784 910 547
e-mail: dziekanat@eust.pl
warszawa@eust.pl

 

Administracja uczelni

Rektorat
Helena Zielińska
tel./fax: +48 (48) 360 13 22
e-mail: biurorektora@eust.pl

Dział Nauczania

Iwona Piotrowska
e-mail: i.piotrowska@eust.pl
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 43

Jadwiga Walczak
e-mail: walczakj@eust.pl
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 42


Koordynator d/s kontaktu ze studentami z zagranicy

dr hab. Vitalina Komirna
tel. +48535287539
Viber, WhatsApp, Telegram: +380973443817
e-mail: vitalina.komirna@gmail.com

 

Kwestura / Kwestor

mgr Regina Kowalczyk
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 35
e-mail: reginakowalczyk@eust.pl
e-mail: kwestura@eust.pl

 

Prorektor d/s dydaktycznych i studenckich

dr Beata Trzpil-Zwierzyk
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 46
e-mail: trzpil_zwierzyk@eust.pl

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu

dr Iwona Pałgan
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 43
e-mail: palgani@eust.pl


Dziekan Wydziału Nauk Technicznych

dr inż Irena Bobulska-Cholewicka
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 42
 

Dział Administracji / Studia podyplomowe

Dział Kadr

Studium Języków Obcych

Kierownik Studium
mgr Izabela Wojtysiak
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 47
e-mail: i.wojtysiak@eust.pl


Ośrodek Egzaminacyjny TELC

Dział Rozwoju i Współpracy z Zagranicą

Biuro Kariery
mgr Tomasz Pysiak

tel. +48 (48) 344 00 55 w. 47
e-mail: t.pysiak@eust.pl
e-mail: biurokarier@eust.pl

Dział Promocji

mgr Tomasz Pysiak
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 47
e-mail: t.pysiak@eust.pl
e-mail: biurokarier@eust.pl

Biblioteka

tel. +48 (48) 344 00 55 w. 44
e-mail: biblioteka@eust.pl

Godziny otwarcia biblioteki
poniedziałek – piątek:
9:00-15:00
sobota – niedziela: nieczynne


Dział Informatyki

inż. Michał Przydatek
e-mail: m.przydatek@eust.pl

inż. Tomasz Marcula
e-mail: t.marcula@eust.pl
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 47
e-mail: it@eust.pl