Kontakt

EUROPEJSKA UCZELNIA SPOŁECZNO-TECHNICZNA


GODZINY OTWARCIA DZIEKANATU

Radom

ul. Wodna 13/21

Godziny otwarcia dziekanatu:
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK:
8:00 – 16:00
SOBOTA – NIEDZIELA:
8:00 – 14:00

 

Warszawa

Sekretariat Dziekanatu
al. Krakowska 110/114

Godziny otwarcia dziekanatu:
SOBOTA 8.00 – 16.00
NIEDZIELA – podczas zjazdów 8.00 – 14.00


Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna

ul. Wodna 13/21
26- 600 Radom

telefon
+48 (48) 344 00 55
+48 (48) 363 86 80
fax: 48 360 13 22
e-mail: dziekanat@eust.pl

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
Wydział Nauk Społeczno-Medycznych w Warszawie

Administracja uczelni

Rektorat
Helena Zielińska
tel./fax: +48 (48) 360 13 22
e-mail: biurorektora@eust.pl

Dział Nauczania

mgr Zdzisława Kozieł
e-mail: kozielz@eust.pl
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 43

Jadwiga Walczak
e-mail: walczakj@eust.pl
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 42


Kanclerz

mgr Beata Dziadczyk
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 37
e-mail: dziadczykb@eust.pl

Kwestura / Kwestor

mgr Regina Kowalczyk
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 35
e-mail: reginakowalczyk@eust.pl
e-mail: kwestura@eust.pl

 

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu

dr Beata Trzpil-Zwierzyk
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 42
e-mail: trzpil_zwierzyk@eust.pl

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych

dr Iwona Pałgan
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 43
e-mail: palgani@eust.pl


Dziekan Wydziału Nauk Technicznych

dr inż Marcin Pisarski
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 42
e-mail: pisarskim@eust.pl

Dział Administracji / Studia podyplomowe

Dział Kadr

Kierownik Działu Kadr
mgr Anna Frymus
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 46
e-mail: a.frymus@eust.p

Studium Języków Obcych

Kierownik Studium
mgr Izabela Wojtysiak
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 47
e-mail: i.wojtysiak@eust.pl


Ośrodek Egzaminacyjny TELC

mgr Monika Nowotnik-Kozicka
tel. +48 604 802 213
e-mail: telc.radom@eust.pl

Dział Rozwoju i Współpracy z Zagranicą

Biuro Kariery
mgr Tomasz Pysiak

tel. +48 (48) 344 00 55 w. 47
e-mail: t.pysiak@eust.pl
e-mail: biurokarier@eust.pl

Dział Promocji

mgr Tomasz Pysiak
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 47
e-mail: t.pysiak@eust.pl
e-mail: biurokarier@eust.pl

Biblioteka

Dyrektor Biblioteki
mgr Małgorzata Milczarska

tel. +48 (48) 344 00 55 w. 44
e-mail: biblioteka@eust.pl

Godziny otwarcia biblioteki
poniedziałek – piątek:
9:00-15:00
sobota – niedziela: nieczynne


Dział Informatyki

inż. Michał Przydatek
e-mail: m.przydatek@eust.pl

mgr inż. Wojciech Pacholec
e-mail: w.pacholec@eust.pl
tel. +48 (48) 344 00 55 w. 42
e-mail: IT@eust.pl