Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna im. Sługi Bożego Roberta Schumana

UK

 
Zapraszamy!

Dziekanat Uczelni w Radomiu będzie czynny              od  poniedziałku do piątku w godz. 7:30-15:30 do odwołania

Rekrutacja 2022/2023
Zapisz się zniżką do 700 zł ! kliknij
tel: (48) 344 00 55

Kontakt

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna

im. Sługi Bożego Roberta Schumana

ul. Wodna 13/21
26-600 Radom

telefon: (48) 344 00 55
fax: 48 360 13 22
kom.: 784 910 547
e-mail: dziekanat@eust.pl

adres skrytki na ePUAP: /EUST/skrytka

Wydział Nauk Społeczno-Medycznych w Warszawie

Al. Krakowska 197
02-256 Warszawa

kom.: 690 849 554
e-mail: dziekanat@eust.pl
warszawa@eust.pl

Dziekanat

telefon: (48) 344 00 55
kom.: 784 910 547
e-mail: dziekanat@eust.pl

Rektorat

telefon/fax: (48) 360 13 22
e-mail: biurorektora@eust.pl

Kanclerz Uczelni

Dział IT

telefon: (48) 344 00 55 w. 37
e-mail: it@eust.pl

Dział Nauczania

telefon: (48) 344 00 55 w. 43
e-mail: palgani@eust.pl
i.piotrowska@eust.pl

Pn-Pt. 7.30-15.30

Kwestura

telefon: (48) 344 00 55 w. 35
e-mail: kwestura@eust.pl

Poniedziałek, środa, piątek – od 15.30
 
Czwartek, sobota – od 9.00 do 15.00
Wtorek – nieczynne

Kadry

telefon: (48) 344 00 55 w. 36
e-mail: kadry@eust.pl

Inspektor Ochrony
Danych Osobowych

Justyna Wolanin

e-mail: iodo@eust.pl

Pełnomocnik ds. Studentów Niepełnosprawnych

mgr Iwona Piotrowska

telefon: 48 344 00 55 w. 46

Biblioteka

mgr Agnieszka Wlazło

e-mail: biblioteka@eust.pl

telefon: 48 344 00 55 wew. 44

Pełnomocnik ds. Jakości Kształcenia

dr Iwona Pałgan

telefon: 48 344 00 55 w. 43

Opiekun Kola Naukowego Sanitatis

mgr Aneta Molendowska

telefon: 48 344 00 55 w. 46

Skargi i wnioski

wnioski@eust.pl

Kontakt w razie zagrożenia na terenie EUST

W przypadku zagrożenia dla zdrowia i życia (wypadku, pożaru, kradzieży i innych zagrożeń), prosimy o zgłoszenia na kontakt alarmowy, więcej informacji tutaj
telefon: +48 344 00 55
komórkowy: 513 340 487 (czynny całą dobę)
Skip to content