Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
w Radomiu

„… przede wszystkim społeczeństwo obywatelskie i kreatywne”

Kadra naszej Uczelni rozwiozła w dniu dzisiejszym upieczone własnoręcznie przez studentów i nauczycieli akademickich ciasta w ramach akcji Słodko z serca

 

Kadra naszej Uczelni rozwiozła w dniu dzisiejszym upieczone własnoręcznie przez studentów i nauczycieli akademickich ciasta w ramach akcji Słodko z serca. Wypieki otrzymali Radomski Szpital Specjalistyczny, Mazowiecki Szpital Specjalistyczny, Pogotowie oraz PZOZ W Skaryszewie. Do akcji dołączyła się SP nr 9 pod kierunkiem mgr M. Chmielewskiej -Zioło.  Dziękujemy serdecznie za pomoc w rozwiezieniu ciast: Tomaszowi Pysiakowi, Marcie Grylak, Annie Rutkowskiej i Iwonie Piotrowskiej.  

 

Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Zapraszamy na studia zaoczne oraz podyplomowe.

Radom

ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom
tel. +48 (48) 344 00 55,
tel. +48 (48) 363 86 80
e-mail: dziekanat@eust.pl
www.eust.pl

Copyright © 2020
Skip to content