fsdfg Menu

Kontakt

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
ul. Wodna 13/21
26- 600 Radom
tel. 48 344 00 55 oraz 48 363 86 80
fax: 48 360 13 22
e-mail: dziekanat@eust.pl

Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
Wydział Nauk Społeczno-Medycznych w Warszawie
Al. Krakowska 110/114,
02-256 Warszawa
tel. 22 299 58 41
      22 490 36 55
      696 086 465
      784 910 547
e-mail: dziekanat@eust.pl
warszawa@eust.pl

Administracja uczelni:
Rektorat
Helena Zielińska
tel./fax: 48 360 13 22
e-mail: biurorektora@eust.pl

Dziekanat
Kierownik Dziekanatu
mgr Magdalena Kurkiewicz-Bąk

Radom e-mail: mkurkiewicz@eust.pl
oskar@eust.pl
ul. Wodna 13/21
tel. 48 344 00 55 oraz 48 363 86 80
Godziny otwarcia dziekanatu:
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: g. 7:30 – 15:30
SOBOTA – NIEDZIELA: g. 8:00 – 14:00
W okresie wakacyjnym:
PONIEDZIAŁEK – PIĄTEK: g. 7:30 – 15:30
SOBOTA: g. 9:00 – 13:00
Warszawa     Sekretariat Dziekanatu
warszawa@eust.pl
al. Krakowska 110/114
tel. 22 490 36 55 ,
696 086 465,
784 910 547
Godziny otwarcia dziekanatu:
PONIEDZIAŁEK 9.00 – 16.00
ŚRODA 9.00 – 16.00
CZWARTEK 9.00 – 16.00
SOBOTA 9.00 – 13.00

Dział Nauczania
mgr Zdzisława Kozieł
e-mail: kozielz@eust.pl
tel: 48 344 00 55 w. 43
Jadwiga Walczak
e-mail: walczakj@eust.pl
tel: 48 344 00 55 w. 42

Kanclerz
mgr Beata Dziadczyk
tel. 48 344 00 55 w. 37
e-mail: dziadczykb@eust.pl

Kwestura
Kwestor
mgr Regina Kowalczyk
e-mail: reginakowalczyk@eust.pl
e-mail: kwestura@eust.pl
tel. 48 344 00 55 w. 35

Dziekan Wydziału Nauk o Zdrowiu
dr Beata Trzpil-Zwierzyk
tel. 48 344 00 55 w. 42
e-mail: trzpil_zwierzyk@eust.pl

Dziekan Wydziału Nauk Społecznych
dr Iwona Pałgan
tel. 48 344 00 55 w. 43
e-mail: palgani@eust.pl

Dziekan Wydziału Nauk Technicznych
dr inż Marcin Pisarski
tel. 48 344 00 55 w. 42
e-mail: pisarskim@eust.pl

Dział Administracji/

Studia podyplomowe
e-mail: podyplomowe@eust.pl

Dział Kadr
Kierownik Działu Kadr
mgr Anna Frymus
tel. 48 344 00 55 w. 46
e-mail: a.frymus@eust.pl

Studium Języków Obcych
Kierownik Studium
mgr Izabela Wojtysiak
e-mail: i.wojtysiak@eust.pl
tel. 48 344 00 55 w. 47

Ośrodek Egzaminacyjny TELC
mgr Monika Nowotnik-Kozicka
tel.604 802 213
e-mail: telc.radom@eust.pl

Dział Rozwoju i Współpracy z Zagranicą
Biuro Kariery
mgr Tomasz Pysiak
tel. 48 344 00 55 w. 47
e-mail: t.pysiak@eust.pl
e-mail: biurokarier@eust.pl

Dział Promocji
mgr Tomasz Pysiak
tel. 48 344 00 55 w. 47
e-mail: t.pysiak@eust.pl
e-mail: biurokarier@eust.pl

Biblioteka
Dyrektor Biblioteki
mgr Małgorzata Milczarska
tel. 48 344 00 55 w. 44
e-mail: biblioteka@eust.pl
Godziny otwarcia biblioteki
poniedziałek – piątek: 9:00-15:00
sobota – niedziela: nieczynne

Dział Informatyki
inż. Michał Przydatek
e-mail: m.przydatek(at)eust.pl
tel. 48 344 00 55 w. 42
e-mail: IT@eust.pl