Nazwa firmy: AKADEMIA DZIECKA NIEPUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA/PRZEDSZKOLE
Opis: Niepubliczna szkoła podstawowa i niepubliczne przedszkole
Dane kontaktowe: 05-500 Nowa Wola, ul. Postępu 102
Adres email: sekretariat@akademiadziecka.waw.pl

Adres stronywww.akademiadziecka.waw.pl

Tel.: 608 622 922
Osoba do kontaktu: dyrektor szkoły Jadwiga Golec

Stanowisko: NAUCZYCIEL NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO do kl 0-3
Typ pracy STAŁA
Kategoria stanowiska pracy: EDUKACJA
Województwo: MAZOWIECKIE
Miasto: NOWA WOLA KOŁO PIASECZNA

Kandydat

Obowiązki
1. Realizacja programu kształcenia, wychowania i opieki w powierzonych przedmiotach, klasach i zespołach
2. Prawidłowe prowadzenie dokumentacji pedagogicznej
3. Wspieranie swoją postawą i działaniami pedagogicznymi rozwoju psychofizycznego uczniów, ich zdolności i zainteresowań

Wymagania

  • Zaangażowanie, kreatywność, komunikatywność, dokładność,
  • Inicjatywa w wykonywaniu powierzonych obowiązków.
  • Nieposzlakowana opinia moralna

Warunki pracy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Praca w nowoczesnej placówce w Nowej Woli koło Piaseczna
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Wynagrodzenie adekwatne od umiejętności
  • Praca zgodna z obszarem kształcenia

Kierunki studiów: pedagogika ogólna i pedagogika wczesnoszkolna

Cv z klazulą o udostępnieniu danych prosimy o przesłanie na adres mailowy:sekretariat@akademiadziecka.waw.pl