Europejska Uczelnia Społeczno-Techniczna
im. Sługi Bożego Roberta Schumana

Czasopisma naukowe

 

SZKICE AKADEMICKIE

Zapraszamy do współpracy i publikowania w czasopiśmie naukowym „Szkice Akademickie” afiliowanym przy Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej im. Sługi Bożego Roberta Schumana. Czasopismo będzie ukazywać się dwa razy w roku i będzie poświęcone szeroko pojętej tematyce związanej z naukami społecznymi i humanistycznymi.
Publikacja w czasopiśmie „Zdrowie i Społeczeństwo” jest bezpłatna. Obecnie zbieramy artykuły do pierwszego. Termin nadsyłania prac upływa w dniu 31 marca 2021 r.
Zapraszamy do kontaktu z redakcją: saredakcja@eust.pl.

 

do pobrania:

Wskazówki dla autorów i procedura recenzowania SA

 

 

ZDROWIE I SPOŁECZEŃSTWO

Zapraszamy do współpracy i publikowania w czasopiśmie naukowym „Zdrowie i Społeczeństwo” afiliowanym przy Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej im. Sługi Bożego Roberta Schumana. Czasopismo ukazuje się dwa razy w roku i jest poświęcone szeroko pojętej tematyce związanej z naukami o zdrowiu.
Publikacja w czasopismie „Zdrowie i Społeczeństwo” jest bezpłatna. Obecnie zbieramy artykuły do pierwszego w 2021 roku numeru. Termin nadsyłania prac upływa w dniu 30 kwietnia 2021 r.
Zapraszamy do kontaktu z redakcją: redakcjazis@eust.pl.

 

do pobrania:

Wskazówki dla autorów i procedura recenzowania ZiS

 

Misja

Misją Europejskiej Uczelni Społeczno-Technicznej w Radomiu jest oferowanie nowoczesnego wykształcenia o jak najwyższej jakości poprzez przekazywanie najnowszej wiedzy i umiejętności w dziedzinie nauk społecznych, ekonomicznych, medycznych i technicznych umożliwiających efektywne i elastyczne działanie we współczesnej gospodarce rynkowej. Szczególnie na rynku europejskim. Zapraszamy na studia zaoczne oraz podyplomowe.

Radom

ul. Wodna 13/21, 26-600 Radom
tel. +48 (48) 344 00 55,
tel. +48 (48) 363 86 80
e-mail: dziekanat@eust.pl
www.eust.pl

Copyright © 2021
Skip to content