Kochani nie pozostańmy obojętni !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zwracamy się z prośbą o przeprowadzenie akcji charytatywnej w celu zbiórki plastikowych zakrętek dla Małgorzaty Murawskiej.
Małgosia ma 14 lat, urodziła się z przepukliną oponowo-rdzeniową i wodogłowiem. Nie chodzi ani nie mówi, ma również pęcherz neurogenny, niedoczynność tarczycy i wadę wzroku. Mimo to jest pogodnym, uśmiechniętym dzieckiem. Dzięki dotychczasowej rehabilitacji w domu i w specjalistycznych ośrodkach Małgosia robi małe ale widoczne postępy.

Porusza się na wózku inwalidzkim, potrafi usiąść i przekręcić się, pełza po podłodze. Wszystko to mobilizuje dziewczynkę i jej rodziców do dalszej walki o samodzielność, jednak wydatki na leki, rehabilitację oraz dojazdy do specjalistów, przekraczają możliwości finansowe rodziny. Jedynym żywicielem rodziny jest tata Małgosi, gdyż mama opiekuje się nią 24 godziny na dobę. 

W związku z tym wraz z rodzicami Małgosi, zwracamy się do wszystkich LUDZI WIELKIEGO SERCA o pomoc finansową, która pozwoli na sfinansowanie leczenia, rehabilitacji oraz zakupu sprzętu ortopedycznego dla dziewczynki.
Z góry wszystkim z całego serca dziękujemy
Rodzice
Darowizny prosimy wpłacać na konto:
Fundacji Dzieciom ,,Zdążyć z Pomocą''
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa 
Bank BPH SA/Warszawa
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
z dopiskiem: 11279 Murawska Małgorzata Natalia - darowizna na pomoc i ochronę zdrowia. Możesz również przekazać 1% podatku na rzecz Małgosi, wystarczy w zeznaniu wskazać KRS Fundacji: 0000037904,a w polu informacje uzupełniające: 11279 Murawska Małgorzata Natalia